Veľký 4i byt na Švermu Predaj

Cena na vyžiadanie

Popis

 

V jednej z najvyhľadávanejších častí Michaloviec Vám Patrik Ondo z Reality Zemplín ponúka na predaj 4-izbový byt v pôvodnom stave. V skratke patrí Švermová ulica k lokalite s excelentnou občianskou vybavenosťou.

Pohodlné bývanie vďaka pešej dostupnosti služieb, centra mesta a zároveň tiché prostredie, je iba veľkou výhodou.

Byt:

 

Prednosťou bytu je jeho výborná dispozícia, ktorá ponúka nespočetné množstvo možností vhodnej rekonštrukcie. Je iba na vás, vašom vkuse a cítení, ako využijete ponúkanú možnosť zvýšiť úroveň svojho nového bývania.

Už pri vstupe očarí spomínaná dispozícia, ktorá je výborná, jednoduchá a priestranná. Vstupná hala disponuje úložným miestom, predovšetkým aj dvoma oddelenými priestormi, aktuálne slúžiacimi ako šatník a komora.

Priamo je vstup do kuchyne, vľavo chodbou do kúpeľne a súkromnej časti a to dvoch samostatných izieb.

Chodbou vpravo je dominanta bytu a to priestranná obývacia izba so vstupom na lodžiu o rozmeroch, ktoré sú videné len málokedy. Spoločenská časť, cez ktorú vstúpime do poslednej súkromnej časti bytu, teda štvrtej izby.

Byt ponúka výhodu prepojenia dennej časti s kuchyňou, prípadne ako aj zväčšenie kúpeľne. Nespočetné množstvo možností dispozície, už si len vybrať tú svoju.

 

Plocha bytu s lodžiou je 79.63 m². Lyže, bicykle, pneumatiky a ďalšie drobnosti si odložíte v pivnici, ktorá prislúcha k bytu.

 

Lokalita:

 

V pešej dostupnosti sú služby na aké si len spomeniete. Ideálna časť mesta, kde v okolí sú viaceré základné školy, ako aj materské školy, detské ihriská, reštaurácie a rôznorodosť služieb vďaka multifunkčnému domu do pár krokov.

Rozmanité vyžitie vďaka lokalite plnej služieb a centrom mesta do pár krokov. Nemotorizovaných potešia zastávky MHD pod bytovým domom, do 10 minút pešo aj samotná autobusová a železničná stanica.

Lokalita je vyhľadávaná predovšetkým mladými rodinami, ktoré chcú svojim ratolestiam dopriať samostatný bezpečný pohyb, dostatok pobytu na čerstvom vzduchu vďaka neďalekým novovybudovaným detským a multifunkčným ihriskám.

Excelentná občianska vybavenosť lokality, ktorá ulahodí naozaj každému.

Byt čaká na niekoho, kto do neho vnesie originálnosť a vyzdvihne jeho celkový šarm. Neváhaj a dohodni si prehliadku s našim maklérom.

 

Cena na vyžiadanie u makléra.

 

ID: 1048216

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 19. decembra, 2022 o 1:07

  • ID nehnuteľnosti: 1048216
  • Cena: Cena na vyžiadanie
  • Výmera: 80 m²
  • Počet izieb: 4
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár