Veľký RD uprostred prírody v Jovse Predaj

107,000€

Popis

 

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom vo výstavbe pod potokom v nádhernej, žiadanej obci Jovsa.

 

Lokalita:

Obec Jovsa je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú pokoj uprostred očarujúcej prírody s kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do mesta. Nachádza sa tu matričný úrad, pošta, tri predajne potravín, základná a materská škola, detské ihrisko, pizzeria a bar.

Na chránenom území obce sa nachádza termálny prameň, ktorý obyvatelia využívajú ako zdroj pitnej vody. Okolie obce ponúka bohaté možnosti voľnočasových aktivít. Vďaka svojej polohe je Jovsa východiskovým bodom rôznych turistických ciest ako je vyhľadávané Morské oko či vrch Vihorlat.

Voľné chvíle počas horúcich letných dní môžete stráviť aj pri východoslovenskom mori, Zemplínskej šírave, ktorej centrum je vzdialené len 6 minút cesty autom. Do okresného mesta Michalovce sa autom dostanete do 15 minút. Sobrance sú vzdialené 11 minút cesty autom.

 

Dom:

Nehnuteľnosť pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a je vhodná pre niekoho, kto si zakladá na veľkorysom priestore, záhrade a pokoji.

Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza vstupná chodba, obývacia izba, kuchyňa, špajza, spálňa, hlavná kúpeľňa, samostatná toaleta, technická miestnosť a výstup na zadnú časť pozemku.

Cez schodisko pokračujeme na medziposchodie, ktoré ponúka ďalšie dve izby. Druhé nadzemné podlažie disponuje vstupom na budúci príjemný balkón, troma samostatnými izbami, toaletou a vstupom do podkrovia.

Najvýraznejším prvkom, okrem nádhernej prírody je lesný potok, ktorý ohraničuje takmer polovicu pozemku.

Celková plocha pozemku s domom je 1482 m². Spomínaný RD sa predáva v hrubej stavbe. Konštrukcia je kváder/tehla. Sedlová strecha so strešnou krytinou z plechu. Pozemok je rovinatý, kompletne oplotený s asfaltovou prístupovou cestou.

 

Polievanie záhrady Vám uľahčí studňa na pozemku. V blízkosti pozemku sa nachádza verejný vodovod, elektrická prípojka a plynová prípojka.

 

Cena 107 000 €

 

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 22. júna, 2023 o 11:16

  • ID nehnuteľnosti: 1048249
  • Cena: 107,000€
  • Pozemok: 1482 m2
  • Počet izieb: 7
  • Kúpeľne: 3
Kontakt na makléra
Patrik Ondo

Kontaktný formulár