Vzdušný 3i byt na pokojnej adrese Predaj

119,000€

Popis

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj naozaj veľký a vzdušný 3-izbový byt v Michalovciach na sídlisku SNP.

 

Lokalita:

Na tomto pokojnom a nepriechodnom sídlisku v Michalovciach, ponúkame na predaj príjemné bývanie s dobrou občianskou vybavenosťou. Priamo pod bytovým domom sa nachádzajú potraviny, pizzeria expres, kvetinárstvo a cca 5 min krokom, obľúbený obchodný dom Zemplín a Kaufland.

Vašich drobcov potešia moderné detské ihriská vo vnútrobloku tohto sídliska. V blízkosti, cca 10 minút pešo sa nachádza aj rekreačné jazierko Baňa s možnosťou lovu rýb, detskými ihriskami a fitness outdoor.

 

Byt:

Veľkou prednosťou nehnuteľnosti je jeho nadštandardná metráž. Dobrá dispozícia a orientácia sú pozitíva, ktorými tento priestranný byt disponuje. Ak sú toto atribúty, ktoré by vaše nové bývanie malo spĺňať, tak je tento byt určený práve pre vás.

Pri vstupe do bytu vás očarí veľká vstupná chodba, ktorú je možné doplniť vstavanou skriňou s množstvom úložného priestoru. Po ľavej strane sa nachádza izba, ktorá môže slúžiť ako detská či homeoffice. Po pravej strane je umiestnená toaleta so samostatným vstupom a hneď vedľa murovaná kúpeľňa vybavená klasickou vaňou a miestom pre práčku.

Zo vstupnej chodby prechádzame do vzdušnej dennej časti – obývačky, ktorá disponuje vstupom do kuchyne a druhej spálne.

Druhá, teda hlavná spálňa je orientovaná do tichého vnútrobloku a disponuje lodžiou, kde si môžete vychutnávať svoju rannú šálku kávy. Kuchynská časť je vybavená linkou so sporákom, jedálenskou časťou a bohatému úložnému priestoru v podobe špajze, ktorú ocení každá poriadna domáca gazdiňka. 🙂

V letných horúcich dňoch vás príjemne schladí klimatizácia.

Podlahová plocha bytu s lodžiou je 76 m². K bytu prislúcha špajzík na chodbe a pivnica v suteréne.

Bytový dom prešiel rekonštrukciou fasády a pôsobí moderne. Disponuje taktiež bezbariérovým výťahom a spoločné priestory sú udržiavané a čisté.

Pokiaľ sa Vám byt páči, môžete sa nám ozvať na tel. +421 907 888 149 a radi Vás bytom prevedieme.

 

Cena 119 000 €

 

ID: 1048209

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 22. marca, 2023 o 10:53

  • ID nehnuteľnosti: 1048209
  • Cena: 119,000€
  • Výmera: 76 m²
  • Počet izieb: 3
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár