Zrekonštruovaný 3i byt na Švermovej ulici Predaj Zariadený

117,700€

Popis

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj 3-izbový byt s veľkou lodžiou v Michalovciach na ulici Jána Švermu.

 

Lokalita:

Časť mesta, kde sú hravo a pohodlne služby na aké si len spomeniete v pešej dostupnosti. Ideálna poloha bytového domu, kde v okolí sú viaceré základné školy, jedna iba cez cestu, ako aj materské školy, detské ihriská, reštaurácie a rôznorodosť služieb vďaka multifunkčnému domu do pár krokov.

Teda aj nemotorizovaný sa potešia pohodlnosti bývania v tejto lokalite plnej služieb, ktoré ponúkajú rozmanité využitie a centrum mesta do pár minút.

Občianska vybavenosť zvyšuje kvalitu života v tejto časti Michaloviec, preto je vyhľadávaná hlavne mladými rodinami, ktoré chcú svojim ratolestiam dopriať samostatný bezpečný pohyb. Dostatok pobytu na čerstvom vzduchu aj vďaka neďalekým novovybudovaným detským a multifunkčným ihriskám v bezpečí dispozície bytových domov.

Zastávky MHD pod bytovým domom, do 10 minút pešo aj samotná autobusová a železničná stanica. Rozmanitosť služieb, v ktorej sa nájde naozaj každý.

 

Byt:

 

Hneď pri vstupe do bytu cez kvalitné bezpečnostné dvere Vás príjemne prekvapí vzdušná chodba vybavená samostatným šatníkom o výmere takmer 4 m², vešiakovou stenou a komodou.

Z chodby sa vieme samostatne dostať do obývačky, kuchyne, špajzíku, spálne, detskej izby a kúpeľne.

Kuchyňa je vybavená novou linkou v zemitých tónoch, sporákom, chladničkou, jedálenským stolom a praktickou špajzou pre vaše potraviny.

 

Denná obývacia časť so štedrou výmerou – 18,83 m² je vybavená pohodlnou sedacou súpravou v tvare L, komodou, tv stenou a veľkou krytou lodžiou, kde si môžete pohodlne vychutnávať svoju rannú šálku kávu.

 

Oproti spálni a detskej izbe sa rozprestiera kúpeľňa s klasickou vaňou a toaletou. Pýtate sa kam s práčkou či sušičkou? Tie si svoje miesto nájdu v šatníku.

 

Izby sú orientované do tichej zóny.

 

Podlahová plocha s lodžiou je 72,03 m². Byt sa nachádza sa na 7. poschodí s novým výťahom. K bytu prislúcha aj pivnica. Na bytovom dome práve prebiehajú rekonštrukčné práce a okolie pôsobí mimoriadne čisto.

 

Cena 117 700 €

 

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 3. augusta, 2023 o 9:38

  • ID nehnuteľnosti: 1048214
  • Cena: 117,700€
  • Výmera: 72 m²
  • Počet izieb: 3
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár